הרצאות להורים

מה בהרצאה?

משך זמן ההרצאה כשעתיים

ההורים שישמעו את ההרצאה יקבלו ערך. הערך יבוא לידיי ביטוי בידע רב שכולל אך לאתר סימנים אצל ילדהם, סימנים שעובר על הילד משהו או שקורה משהו כמו שימוש בסמים או ארוע אלימות כלשהו שקשור אפילו להטרדות מיניות או גרוע יותר וגם שיימניג בכל הסוגים. יקבלו מה כדאי לעשות ומה לא כדאי ודרכי טיפול. בנוסף ההורים ירכשו ידע על חוקי הנוער. מיהו קטין. באיזה גיל בר עונשין. האם נפתח תיק בחקירה. ועוד דברים רבים.

הניסיון שלי 30 שנה במשטרת ישראל בתפקידים בכירים כמפקד בתחום הבילוש המודיעין והנוער. תפקיד שנתן לי ידע רב בעבירות נוער והתמודדות ודרכי טיפול בנוער. הדבר נתן לי לעזור להורים רבים להציל את ילדהם היקרים.
בני הנוער מתחברים אליי בשיחות בגלל שהם מקבלים מראה מול הפנים ואני מבין מה הסיבות שמביאים אותם לדרכים לא תמיד טובות.

העתיד שאני רוצה אצל בני הנוער זה שיבינו דבר אחד. שכדיי להתקדם בחברה אני לא צריך להיות עם סמים או אלים או כל דבר אחר. אני צריך להיות אני,להבין שאני צריך לבחור את החברים שלי לפי מה שחינכו אותי. ואם התנאי לקבל אותי לחברה זה שאני אשתמש בסמים אז לא להיות איתם.

ההורים הולכים לקבל המון כלים. ידע בשפת גוף. להבין אך מזהים סימנים מחשידים אצל הילד. לדעת לחפש בבגדי הילד ובחדר בלי לגרום לפרובוקציה או חשדנות אצל הילד. להתמודד עם דילמות מה כדאי לעשות במידה והבנו שהילד עושה דברים לא חוקיים. להבין קצת את גיל ההתבגרות. להבין שהילד מחפש את מקומו בחברה. לדעת שהם הדמות הכי רלוונטית בחינוך בשלב הזה. וגם לשמוע סיפורים אמיתיים מתפקידי במשטרה וללמוד מהם.

זה הסיבה שחשוב שההורים יגיעו.

תשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

סגירת תפריט